Yeni Poker Filmi Molly’s Game Beğeni Topladı

Molly's Game poker filminde oyuncu Jessica ChastainYeni poker filmi Molly’s Game ilk gösterimini 2017 Toronto Uluslararası Film Festivali’nde gerçekleştirdi. Aaron Sorkin’in yönettiği filmde Jessica Chastain, Kevin Kostner ve Idris Elba gibi önemli isimler yer alıyor. Molly Bloom’un hayatını anlatan bu ilgi çekici filmle ilgili ilk eleştiriler oldukça olumlu.

Film, IMDB’ye 7.1 puanla giriş yaptı. Bununla birlikte Rotten Tomatoes’de filmle ilgili 16 değerlendirme var ve bu 16 değerlendirme sonucu filmin puanı 100 üzerinden 88. Pozitif yorumlar alan filmle ilgili Hollywood Reporter, Vox Media, New York Magazine’de de olumlu eleştiriler mevcut.

Chastain’in performansının da övüldüğü film hakkında yönetmen Sorkin, bu filmin bir poker filmi olmadığını vurguluyor.

Geçmiş dönemde poker ile ilgili filmlerin pek olumlu eleştiriler almadığı görülüyor. 2007 yılındaki Lucky You Rotten Tomatoes’te 29 puana sahip. 2013’teki Runner Runner’ın ise sadece 8 puanı var. 1998 yılında vizyona giren Rounders ise bu alandaki en dikkat çekici film. Bu filmin puanı 65.

Tüm zamanların en popüler 10 poker filmi

Molly Bloom Kimdir?

Jessica Chastain’in canlandırdığı Molly Bloom, Olimpik seviyede eski bir kayakçı. Ancak onu ünlü yapan, zengin iş adamlarına poker oyunları oynaması için yer tahsis etmesi oldu. Bu şekilde gecelik $50.000 kazanan Molly Bloom, birçok Hollywood yıldızını da poker masalarında ağırladı. Toby Maguire, Leonardo DiCaprio, Ben Affleck ve Matt Damon bu yıldızlardan sadece birkaçı. Ancak bu isimlerin hiçbiri bu filmde gösterilmiyor.

Molly Bloom, daha sonra Rus mafyası ile bağlantılı bir kumar çetesine karıştığı gerekçesiyle suçlanmıştı. Filmde Bloom’un avukatını Idris Elba, babasını ise Kevin Costner canlandırıyor. 22 Kasım’da Amerika’da vizyona girecek olan filmin Türkiye’de ne zaman vizyona gireceği henüz netlik kazanmadı.

Kaynak: BahisMedya

Yorumunuzu Yapın "Yeni Poker Filmi Molly’s Game Beğeni Topladı"

Yorum Gönder

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.


*


WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien